S2, s.r.o

facebook

 • kontakt
  • S2, s.r.o.
   Mlynská 26
   P.O. BOX G-17
   043 47 Košice

   IČO: 31736963
   IČ DPH: SK2020055752

   Juraj Sobota

   mobil: 0904 812 476

   jsobota@s2sro.sk

Ekonomický a ekologický hrot Road Razor Eco PRO

Keďže platí: čas sú peniaze vieme, že taktiež aj rýchlosť je veľmi dôležitá. Postupovať rýchlejšie, zájsť ďalej a ušetriť palivo môžete s RoadRezor ECO Kennametal rezným hrotom na frézovanie vozoviek.

Typ Road Razor ECO Pro:

Zákazníci požadovali od cestných fréz dve veci, znížiť prevádzkové náklady a získať vyšší finančný výnos z práce frézy. Takže Kennametal urobil následne tiež dve veci. Počúval zákazníka a navrhol rezný nastroj RoadRazor Pro pre iné práce než bežné frézovanie vozoviek.

Patentovaný tvar tela nástroja je elegantný a jedinečný s najvyššou tvrdosťou po celej hlave nástroja. Tento hrot jednoduchšie reže a je extrémne odolný voči oteru.
RoadRazor ECO Pro Vám umožní vykonať prácu na vozovke rýchlejšie než počítate.
Podložka tvaru „nonagon“ je o 20% hrubšia, čo znamená pre Vás dlhšiu životnosť držiaku a hrotu. Podložka tvaru „nonagon“ ma prečnievajće rohy ktoré podporujú funkciu otáčania nástroja, takže rezanie je jednoduchšie.
Vzhľadom k tomu, že RoadRazor ECO Pro sa správa ekonomickejšie budete takým aj Vy. Vaše stroje budu vytvárať menšiu reznú silu, budete použivať menej paliva.
Tento rezací nástroj – hrot je ekonomicky a ekologický.

 Katalóg – Road Razor Eco PRO

 Katalóg – rada RX1-RX5 (GOLD) – frézovanie asfaltu pre všetky typy fréz

 Katalóg – Road Razor II. (SILVER) – frézovanie asfaltu a betónu

 Katalóg – Road Razor Classic (BRONZE) – frézovanie asfaltu a betónu

 Katalóg – Road Reclamation and Soil Stabilization – stabilizačné frézy pre stabilizáciu vápnom a cementon pre všetky druhy stabilizačných fréz