S2, s.r.o

facebook

 • kontakt
  • S2, s.r.o.
   Mlynská 26
   P.O. BOX G-17
   043 47 Košice

   IČO: 31736963
   IČ DPH: SK2020055752

   Juraj Sobota

   mobil: 0904 812 476

   jsobota@s2sro.sk

Bubny fréz (nové a repasované), uchytné systémy

Bubny fréz pre frézovania asfaltov a stabilizaciu

Bubny Kennametal sú bubny odlišné od ostatných bubnov na trhu.Každý bubon je po konzultácií s klientom navrhnutý našim konštrukčným oddelením. Navrhne sa a vyrobí sa dokonale vyvážený bubon ktorý Vám bude zabezpečovať ten najvyšší výkon na stavenisku.Každý bubon je konštrukčne zabezpečený tak aby sa zachoval rovný rez, nedochádzalo k veľkému a nerovnomernému opotrebovaniu nástrojov a boli minimalizované vibrácie počas rezu. Bubon je štandartne dodávaný s typovým štítkom,sériovým číslom, osvedčením o pravosti použitých súčiastok a s osvedčením o záruke.

Kennametal osadzuje na bubny svoje „blok“ systémy KPF.

KPF 301 je rýchlo výmenný blokový systém. Pri iných veľkých blokoch sa držiak nástroja jednoducho prizvára k základnému materiálu.KPF 301 zabezpečuje výmenu nastroja bez zvárania a opotrebovaný nástroj ide rýchlo vymeniť.KPF je ekonomicky a rýchly systém výmeny.

Pár KPF 301 blok a KPF 303R –púzdro sa vyznačuje krátkou dobou výmeny nástroja než u iných držiakov. Tvar púzdra zaručuje ľahšie odstránenie odfrézovaného materiálu alebo zlomeného nastroja v časti stopky rezného nástroja-hrotu.

 Katalóg – Kannametal Road Construction Drums&Blocks